Konzultanti

Foto

Vlastimil Veselý

Zakladatel společnosti, spoluzakladatel českého uzlu globální sítě First Tuesday a kurátor TEDxBrno. Po ukončení MBA na Nottingham Trent University pracoval jako nezávislý konzultant v oblasti informačních strategií a lektor na Brno Business School. Spoluautor a manažer několika mezinárodních projektů, např. European Technology Venturing Programme a European Survey of Information Society. Zvaný evaluátor pro hodnocení návrhů ICT projektů v rámcových programech EU. Ph.D. v oboru Ekonomika a řízení.

guenther-krumpak

Guenther Krumpak

Studoval anglickou a francouzskou literaturu, ale většinou působil v soukromém sektoru. Pracoval jako šéfredaktor periodik WEKA publishing group se zaměřením na management a ICT, konzultant u CompuServe a Salzburg Research, obchodní manažer u Austrian Computer Society, zakladatel ITBeurope, generální sekretář Austria’s Software Industry Association a člen boardu Content Industries. Přednáší a publikuje na téma ICT podnikání ve středí Evropě. Od roku 2007 žije v Praze.

Steven Carlson

Steven Carlson

Má více než 15-leté zkušenosti v oblasti online marketingu, působil na několika manažerských pozicích u firem podnikajících v sektorech VoIP, ISP a sociálních sítí s obchodními partnery v Evropě a USA. Uznávaný publicista, analytik a moderátor. Spoluzakladatel Entrepreneurs Fora, které vytvořil společně se Středoevropskou univerzitou v Budapešti. nowEurope.com pro networking podnikatelů, výzkumníků a médií ve střední Evropě.

Karpecki

Lubomír Karpecki

Po studiích na VUT působil ve firmách dodávkami podnikových informačních systémů, jako redaktor v ICT týdenících a jako vedoucí internetového mediálního projektu MediaServer. Od roku 1997 nezávislý konzultant a publicista. Člen týmu, který v ČR realizoval projekt European Survey of Information Society pro Evropskou komisi. Od konce 90. let systematicky mapuje trendy využívání ICT v různých vertikálních segmentech české ekonomiky, jehož vybrané výstupy léta pravidelně publikovaly měsíčníky INSIDE a Business World.