Reference

eur ft ll
mu ted vut

Patříme mezi nejúspěšnější české firmy podle počtu účastí v mezinárodních projektech na podporu ICT vývoje a výzkumu v rámcových programech EU.

V uplynulých 15 letech jsme uspořádali přes 200 seminářů, konferencí, diskusních stolů, neformálních networking setkání a veřejných konzultačních dnů. Od roku 2005 jsme uspořádali v Brně sérii pěti diskusních večerů zaměřených na mezinárodní spolupráci a výměnu inovačních zkušeností mezi ČR a Rakouskem, Británií, Francií, Slovenskem a Polskem (inspirováno Richardem Floridou a studií Europe in the Creative Age), na které pak navázal neziskový projekt Brnopolis a série neformálních setkání OpenCoffee.

Od roku 2002 jsme poskytli koučink a trénink pro rozvoj business plánů skoro stovce firem, převážně z oborů ICT (a biotech). 8 let jsme sloužili jako Oborová kontaktní organizace s akreditací Ministerstva školství pro podporu zapojení inovačních ICT firem do projektů rámcových programů EU se zaměřením na aplikace internetových technologií a digitální obsah.

15 let jsme provozovali web Virtuálního inovačního parku (výběr), publikovali 140 vydání měsíčního e-newsletteru VIP Direct a moderovali diskusní VIP Forum. Za ČR jsme byli partnerem mezinárodní soutěže studentských podnikatelských plánů, v jehož východoevropském semifinále uspěl tým VUT v Brně

Podporujeme