O nás

Jsme malá poradenská společnost specializovaná na podporu výzkumu, vývoje a inovačního podnikání v oblasti informačních a komunikačních technologií se zaměřením na prostředí internetu a digitální obsah.

European Tech Investment ForumZa 15 let jsme uspořádali více než 200 seminářů, konferencí, panelových diskusí a neformálních setkání v ČR i v zahraničí a stali se důvěryhodným zdrojem informací a kontaktů pro podnikatele, manažery, investory, média a pracovníky výzkumu a vývoje.

Od roku 2002 jsme poskytli koučink pro rozvoj business plánů desítkám firem a univerzitních výzkumných týmů. Pomáháme jim tvořit strategické plány, propojovat se navzájem, ke spolupráci se zahraničími partnery a k financování pro jejich inovační projekty & výsledky výzkumu – ze soukromých fondů (venture capital, business angels) i veřejných programů na podporu výzkumu (nikoli operační programy strukturálních fondů!).

FP7 Více jak 10 let poskytujeme informační a konzultační servis k účasti v evropských projektech výzkumu, vývoje a uplatnění inovací na trhu (především tzv. EU Framework Programme). Shromažďujeme aktuální informace a poskytujeme poradenskou podporu pro vyhledávání vhodných zahraničních partnerů a při přípravě návrhů projektů. Obecné informace o pravidlech účasti rozšiřujeme o znalosti a kontakty s využitím odborného zázemí našeho týmu, našich zahraničních partnerů a mezinárodních sítí, do kterých jsme zapojeni.

Jsme spoluzakladatelé globální podnikatelské sítě First Tuesday (rok 1999). 15 let jsme provozovali služby Virtuálního inovačního parku (VIP), které patřily mezi první české internetové služby svého druhu (rok 1995). V roce 2010 jsme iniciovali neziskový projekt Brnopolis na podporu mezinárodního rozvoje města, vznik Brno Expat Centre a iniciativy TEDxBrno.


Oblasti aktivit