O nás

Jsme malá poradenská společnost specializovaná na podporu výzkumu, vývoje a inovačního podnikání v oblasti ICT se zaměřením na internetové služby a digitální obsah.

European Tech Investment ForumZa 20 let jsme uspořádali více než 200 seminářů, konferencí, panelových diskusí a neformálních setkání v ČR i v zahraničí a stali se důvěryhodným zdrojem informací a kontaktů pro podnikatele, manažery, investory, média a pracovníky výzkumu a vývoje.

Poskytli jsme koučink pro rozvoj business plánů desítkám firem a univerzitních výzkumných týmů. Pomáháme jim tvořit strategické plány, propojovat se navzájem, ke spolupráci se zahraničími partnery a k financování pro jejich inovační projekty & výsledky výzkumu – ze soukromých fondů (venture capital, business angels) i veřejných programů na podporu výzkumu.

Více jak 10 let jsme byli měli národní statut Oborové kontaktní organizace pro zapojení do evropských projektů výzkumu, vývoje a uplatnění inovací na trhu (především tzv. EU Framework Programme) – poradenská podpora pro vyhledávání vhodných zahraničních partnerů a při přípravě návrhů projektů.

Jsme spoluzakladatelé globální podnikatelské sítě First Tuesday (rok 1999). 15 let jsme provozovali služby Virtuálního inovačního parku (VIP), které patřily mezi první české internetové služby svého druhu (rok 1995). Od roku 2010 podporujeme neziskový projekt Brnopolis na podporu mezinárodního rozvoje města – vznik Brno Expat Centre a iniciativy TEDxBrno.


Oblasti aktivit